| چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ الأربعاء ۰۵ جمادى الثانیة ۱۴۳۹ Wednesday 21 February 2018
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت:

مشکلی برای اسکان دانشجویان در جشنواره تیتر ۱۰ نداریم/ پذیرش دانشجویان از فردا ساعت ۱۲ آغاز می‌شود

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره تیتر ۱۰ گفت: مشکلی برای اسکان دانشجویانی که در اختتامیه شرکت می‌کنند، نداریم.
 

آخرین اخبار مرتبط با نشریات دانشجویی کشور را از «کانال پاتوق نشریات دانشجویی » دنبال کنید

 

 

گروه نشریات دانشجویی دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اختتامیه دهمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی با عنوان «تیتر 10 »از 14 تا 16 شهریورماه به میزبانی وزارت بهداشت در تهران برگزار می‌شود.
 
بر اساس این گزارش، این جشنواره با حضور دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور اعم از وزارت بهداشت، وزارت علوم ، دانشگاه آزاد و دانشگاههای ستادی برگزار می‌شود.
 
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته پذیرش دانشجویان شرکت کننده در اختتامیه جشنواره نشریات تیتر 10 از فردا 12 شهریور ساعت 12 آغاز می‌شود که مکان اسکان به دانشجویان اعلام شده اما دانشجوی دانشگاه آزاد شرکت کننده در این اختتامیه گفت: هنوز مکان اسکان برای دانشجویان دانشگاه آزاد در نظر گرفته نشده است و ما تکلیفمان را نمی دانیم.
 
وی افزود: فایلی که برای پذیرش دانشجویان ارسال شده فقط مکان اسکان دانشجویان پزشکی را مشخص کرده و بقیه دانشجویان نمی دانند که باید به کجا مراجعه کنند.
 

 

 
پس از اظهار نظر دانشجویان سراغ امیر للگانی، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت رفتیم که وی در پاسخ به اعتراض دانشجویان به خبرگزاری دانشجو،گفت: حدود ۸۰۰ نفر از برگزیدگان جشنواره تیتر ۱۰ برای اختتامیه دعوت شدند که از فردا یکشنبه ۱۲ شهریور ساعت ۱۲ ظهر پذیرش آن‌ها برای اسکان آغاز خواهد شد.

وی افزود: فضای لازم برای اسکان این دانشجویان در نظر گرفته شده و مشکلی از بابت اسکان آن‌ها وجود ندارد و زمان پذیرش آن‌ها نیز اعلام شده است.

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت اضافه کرد: اختتامیه جشنواره نشریات تیتر ۱۰ به همراه انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: جشنواره تیتر ۱۰ به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می‌شود که تمامی دانشجویان دانشگاه‌های وزارت بهداشت، وزارت علوم، دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های ستادی در آن شرکت دارند.

للگانی خاطرنشان کرد: دانشجویانی که آثارشان را از طریق سامانه جشنواره ارسال کردند و نامزد دریافت جایزه شدند به همه آن‌ها اسکان خواهیم داد و در کنار آن‌ها فعالان حوزه نشریاتی دانشگاه‌های علوم پزشکی هستند که برای این‌ها هم اسکان کامل پیش بینی شده است.
کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  •  
  •