| یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ۲۴ جمادى الأولى ۱۴۴۱ Sunday 19 January 2020
گزارش/

نشریات دانشجویی در هفته گذشته به چه موضوعاتی پرداختند؟/ از وزارت علوم تا جاسوس هسته‌ای!

نشریات دانشجویی در هفته گذشته تیترها و سرمقاله‌‍‌های خود را به مهمترین مسائل روز کشور اختصاص دادند.

آخرین اخبار مرتبط با نشریات دانشجویی کشور را از «کانال پاتوق نشریات دانشجویی » دنبال کنید

 

به گزارش پاتوق نشریات دانشجویی خبرگزاری دانشجو؛  محسن عبدالعلی‌پور؛ نشریات دانشجویی در هفته گذشته تیترها و سرمقاله‌‍‌های خود را به مهمترین مسائل روز کشور اختصاص دادند.

 

وزارت علوم حیات خلوت احزاب نیست

نشریه دانشجویی «صبح غریب» دانشگاه اراک در سرمقاله خود با تیتر "به افتخار جاسوس!" به موضوع دستگیری جاسوس در تیم هسته‌ای پرداخته است. همچنین در صفحات دیگر به موضوعات مشکلات دانشجویی و صنفی، معرفی کتاب و ... هم اشاره کرده‌اند. یکی از موضوعات مهمی که در این نشریه پرداخت شده تاثیر پذیری وزارت علوم از احزاب سیاسی است.

منتشر نشود/////نشریه

(مشاهده نشریه)

 
 

داستان وزارت علومِ بی‌وزیر

نشریه «سحر» را که انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علامه چاپ می‌کند تیتر اصلی خود را به مسئله بی وزیر ماندن وزارت علوم اختصاص داده است. همچنین در بخش سیاسی به مسئله سرکوب اعتراضات کارگران به وسیله دولت پرداخته شده است.

منتشر نشود/////نشریه

(مشاهده نشریه)

 
 

جهان خوار!

دانشجویان دانشگاه تهران در نشریه «ایران 1404» دغدغه اصلی‌شان زمینه سازی عدهای برای رابطه با آمریکا بوده و با تیتر "جهان خوار" به نقد این مسئله رفته‌اند.

منتشر نشود/////نشریه

(مشاهده نشریه)

 
 

شتر دیدی، ندیدی...

دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) با نشریه «فتح» به موضوع توطئه وحدت برای پوشاندن ناکارآمدی جریان‌های مختلف در کشور پرداخته است. مسائل پیرامون برجام و یمن از دیگر مسائلی است که به آن پرداخته‌اند.

منتشر نشود/////نشریه

(مشاهده نشریه)

 
 

مردی در تردید ابدی

«ندای معلم» صدای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان است. در این نشریه خیلی خوب به سرگذشت نهضت آزادی و ابراهیم یزدی پرداخته شده است.

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  •  
  •