| یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ۲۴ جمادى الأولى ۱۴۴۱ Sunday 19 January 2020
دبیر جشنواره نشریات دانشجویی:

مرحله داوری هفدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد

دبیر هفدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد از آغاز مرحله داوری هفدهمین جشنواره نشریات دانشجویی این دانشگاه خبر داد و گفت: بیش از ۲۷۰۰ اثر پس از حذف آثار تکراری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

آخرین اخبار مرتبط با نشریات دانشجویی کشور را از «کانال پاتوق نشریات دانشجویی » دنبال کنید

 

به گزارش پاتوق نشریات خبرگزاری دانشجو؛ مهدی حافظی، دبیر هفدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد از آغاز مرحله داوری هفدهمین جشنواره نشریات دانشجویی این دانشگاه خبر داد و گفت: بیش از 2700 اثر پس از حذف آثار تکراری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که در این بین سهم بخش آثار برتر 2305 اثر، بخش نشریات برتر 43 نشریه و بخش ویژه 376 اثر بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه جشنواره امسال از گستردگی بالایی برخوردار است گفت: امسال علاوه بر اضافه شدن بخش آثار برتر با 20 محور، تعداد محورهای بخش ویژه نیز افزایش یافته است و در مجموع از برگزیدگان 29 محور مختلف در اختتامیه جشنواره تقدیر بعمل می آید.

 

حافظی افزود: ایجاد امکان ثبت نام الکترونیکی جشنواره در سامانه سند باعث شد بتوانیم براحتی پذیرای ثبت نام بیش از 2700 اثر در این دوره از جشنواره باشیم، که در نوع خود برای یک جشنواره در سطح دانشگاهی بسیار قابل توجه است.

 

دبیر جشنواره هفدهم در خصوص برنامه های جنبی جشنواره گفت: امسال برنامه های متنوعی را تا اختتامیه در آذرماه تدارک دیده ایم که برگزاری دوره آموزشی نشریات با بیش از 10 کارگاه تخصصی در زمینه های روزنامه نگاری، مقاله نویسی، گرافیک و ... ، برگزاری نشست های تجربه نگاری در نشریات با حضور اصحاب مطبوعات و رسانه کشور و برگزاری نمایشگاه نشریات دانشجویی از جمله این برنامه هاست.

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  •  
  •