| پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ الخمیس ۰۵ ربیع الأول ۱۴۳۹ Thursday 23 November 2017
اخبار

  به قلم سردبیر نشریه انعکاس دانشگاه گلستان منتشر شد؛ رویای ناتمام حلب

  حلب این روزها بجای تروریست ها ،توریست میپذیرد و صدای گریه های شوق آمیز مادرانی بگوش میرسد که از وصال فرزندان مجاهد خود شادمان اند.در میان این شور و هیجان سکوت سنگین رسانه های جهانی بچشم میخورد.
  1395/10/4 14:00

  به قلم احمد ذوالفقاری؛

  نشریه خیمه منتشر کرد؛ چرا دولت به کنسرت نیاز دارد؟

  با گذشت بیش از سه سال و نیم از عمر دولت یازدهم مطمئنا بهتر می توان عملکرد دکتر روحانی و کابینه اش را مورد تحلیل و واکاوی قرار داد. بدون آنکه به بی سوادی یا دلواپسی و یا سایر توهین ها حواله داده شود. در حالی که در ماه های پیش از این هر زمان که قلمی از سوی رسانه ها یا افراد به نقد از عملکرد دولت به حرکت در می آمد از سوی خودِ دولتی ها و طرفدارانش متهم به افراطی گری میشد که «چه می گویید شما در حالی که مذاکرات در حال برگزاری است و قرار است گشایش های بزرگی بعد از مذاکرات در کشور اتفاق بیافتد»
  1395/10/1 14:21

  به قلم مهدی حسن‌زاده؛

  نشریه تب و تاب منتشر کرد؛ اِقتصادِ مُقاوِمَتی بِه سَبکِ تَدبیر وَ اُمید

  بسیاری کارشناسان شاخص، محور اصلی برای برون‌رفت از وضعیت فعلی اقتصاد کشور را مدل اقتصاد مقاومتی می‌دانند، البته بهتر است نگاهی بیندازیم به تعاریف و مفاهیم اقتصاد مقاومتی: اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص و حوزه فشار و متعاقبا تلاش بر کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیر‌ها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین تهدید‌هایی به فرصت.
  1395/9/30 16:21

  به قلم مالک علوی تبار

  نشریه برید منتشر کرد؛اکنون بجای سیب و گلابی خرمای برجام را بخورید

  نشریه برید در آخرین شماره خود مطلبی تحت عنوان "اکنون بجای سیب و گلابی خرمای برجام را بخورید" را منتشر کرد در قسمتی از این مطلب اظهار داشت: بهتر بود بعضی دلدادگان برجام ،علاوه بر سیب و گلابی،خرمای برجام را هم میخوردند تا بتوانند طعم تلخ اعتماد به امریکا را کمی مزمزه کنند.
  1395/9/24 12:28

  مصاحبه اختصاصی نشریه تحریر با دکتر آقا حسینی سرپرست دانشگاه باهنر اصفهان

  سند تحول بنیادین یک سند استراتژیک و راه بردی است که چشم انداز و رسالت نظام تعلیم و تربیت کشور را مشخص کرده است و لذا سند همانطور که از اسمش پیداست وظیفه اصلی آن، راه برد در حوزه استراتژیک است.
  1395/9/22 14:21

  به قلم محمد کیالی نشریه خیمه منشر کرد؛ برجام، 10 ماهه زایید

  در 14 مرداد 1375 «آلفونس داماتو» سناتور جمهوریخواه امریکا طرح جدیدی برای تحریم اقتصادی ایران به بیل کلینتون ـرئیس جمهورـ ارایه کرد و مورد موافقت و تصویب کنگره قرار گرفت‌. به موجب این طرح، هر شرکت یا دولتی که بیش از 40میلیون دلار در صنایع نفت وگاز ایران سرمایه‌گذاری کند، دچار مجازات اقتصادی امریکا خواهد شد. طرح داماتو مرحله تازه ای از یک رشته تحریم های اقتصادی است که در سال های پس از پیروزی انقلاب از سوی امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران وضع شده است.
  1395/9/21 12:00

  به مناسبت روز دانشجو؛ به برترین نشریات 300 هزار تومان کمک هزینه اهداء خواهد شد

  به مناسبت روز دانشجو از بین نشریات فعال در پاتوق نشریات دانشجویی (پند) مسابقه ای برگزار خواهد شد که به برترین نشریات کارت هدیه 300 هزار تومانی اهداء می‌گردد.
  1395/9/14 18:32

  نشریه کاری نو منتشر کرد؛

  به قلم زهرا نیک منش؛ دانشگاه محل تحصیــــل یا تدفیــــن ؟؟؟

  از همان روزی که دکه و خشک‌شویی دانشگاه جابجا شد، سروصداها و پچ‌پچ‌ها هم کم‌کم شروع شدند؛ یکی می‌گفت چه سعادتی بالاتر از هم‌جواری با شهدا؛ یکی می‌گفت اخه دانشگاه رو چه به قبرستون!! یکی می‌گفت این توهین به شهداست که بخواهیم در دانشگاه دفنشان کنیم و... . ذهن کنجکاوم مرا به جست‌وجو واداشت. حالا خلاصه آنچه پیدا کردم را برای شما هم نوشته‌ام باشد که ذهنی آرام شود و چراغی در خانه دلی روشن!!
  1395/9/13 13:18

  به قلم زهرا عفت پیشه؛ نشریه کاری نو منتشر کرد/ "یک اربعین با چلچله ها"

  وقایعی که بعد از شهادت امام حسین- علیه‌السلام- از کربلا تا مدینه برای اهل‌بیت علیه‌السلام- اتفاق افتاد خیلی بیشتر از آن است که بتوان آنها را در یک نوشته خیلی مختصر وارد کرد
  1395/9/9 12:30

  نشریه تب و تاب منتشر کرد: دَر فِتنِه 88 کُدام طَرف شُستُ و شویِ مَغزی دادِه شُد؟

  بسیاری اتفاق افتاده که قشر ارزشی و مذهبی جامعه متهم می‌شوند به این که شست و شوی مغزی داده شده‌اند. اما شست و شوی مغزی چیست؟
  1395/9/7 09:29

  نشریه فصل رویش در یادداشتی منتشر کرد

  نشریه فصل رویش در یادداشتی منتشر کرد؛ آغار دوران ترامپیسم

  در این یادداشت سعی شده نگاهی به انتخابات ریاست جمهوری امریکا بیاندازیم، انتخاباتی که از هر جهت یکی از جذاب ترین انتخابات های تاریخ ایالات متحده بود!
  1395/8/23 11:49

  گفت و شنود امروز کیهان

  گفت و شنود امروز کیهان
  1395/8/22 10:34

  نشریه کاری‌نو منتشر کرد؛ FATF این چهار حرف از کجا پیدا شد؟

  تا اینکه خبری در رسانه‌ها منتشر شد که بانک سپه و پس‌ازآن بانک ملت، از ارائه خدمات به قرارگاه سازندگی خاتم (متعلق به سپاه) سرباز زدند. و پس‌ازآن اعلام شد که به دلیل توافق اخیر در قالب FATF، بانک‌های داخلی از ارائه خدمات به نهادهای تحت تحریم نظیر سپاه، وزارت دفاع، وزارت اطلاعات، صداوسیما، سازمان صنایع دفاعی و.. معذورند!
  1395/8/16 16:11
110