| یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ الأحد ۲۲ جمادى الثانیة ۱۴۴۱ Sunday 16 February 2020
اخبار

  محمد امین کاشانی:

  شیوه انتشار نشریات مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شد

  محمد امین کاشانی، عضو علی البدل شورای مرکزی ناظر بر نشریه های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی اولین نشریه مجازی واحد علوم دارویی همزمان با تدوین شیوه نامه انتشار نشریات مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و هدایت جنبش دانشجویی به سمت نشریات مجازی و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در این عرصه را عنصر کلیدی در راستای ایفای نقش جریان سازی جنبش های دانشجویی دانست.
  1395/10/19 16:06

  پاتوق نشریات دانشجویی بررسی می‌کند

  نشریات دانشجویی در هفته گذشته چه گفتند؟

  پاتوق نشریات دانشجویی در نظر دارد از بین نشریات برتر منتشرشده در دانشگاه‌ها به بیان بخشی از مطالب مطرح‌شده در نشریات دانشجویی پرداخته در زیر بخشی از موارد مطرح‌شده در نشریات دانشجویی را می‌خوانیم
  1395/10/18 17:08

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

  هرگونه نظارت پیش از چاپ بر نشریات دانشجویی ممنوع است

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، طی نامه‌ای به معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی اعلام کرد: براساس این ضوابط هرگونه نظارت پیش از چاپ و انتشار و کنترل یا سانسور محتوای نشریات قبل از توزیع، تحت هر عنوانی و توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع است.
  1395/10/15 11:00

  دفاعیه مدیر مسئول نشریه دانشجویی قلم؛

  با اعمال سلایق شخصی، مبادرت به تعقیب و تفهیم اتهام مدیر مسئول نموده اند

  محمدسعید ابراهیمی، علت تفهیم اتهام اخیر نشریه را اتهام واهی توهین و افترا به یکی از سران فتنه ذکر کرد و خاطر نشان کرد که اولا به تصدیق اساتید حقوق جزا، توهین و افترایی صورت نگرفته و ثانیا حسب قوانین، رسیدگی به این جرایم منوط به وجود شاکی خصوصی ذینفع است و کمیته ناظر به عنوان مدعی العموم حق ورود به این مساله را نداشته است.
  1395/10/13 14:24

  نشریه فتح در شماره صدم خود منتشر کرد؛

  کمی مردمی باشید، به جایی برنمی‌خورد / رجل سیاسی چپ و راست و مرض قدرت طلبی

  یکی از وجوه ماجرای فتنه‌ی 88 که شاید کمتر به آن پرداخته شده است،این است که متأسفانه رجال سیاسی ما انگار آنچنان هم ادعا می‌کنند شیفتگان خدمت نیستند و بلکه بیشتر تشنگان قدرت‌ یا حتی مشتاق قدرت‌اند.روی سخنم با فرد‌ یا جناح خاصی نیست
  1395/10/12 11:15

  پاتوق نشریات دانشجویی بررسی می‌کند

  نشریات دانشجویی در هفته گذشته چه گفتند؟

  پاتوق نشریات دانشجویی در نظر دارد از بین نشریات برتر منتشرشده در دانشگاه‌ها به بیان بخشی از مطالب مطرح‌شده در نشریات دانشجویی پرداخته در زیر بخشی از موارد مطرح‌شده در نشریات دانشجویی را می‌خوانیم
  1395/10/11 12:31

  به قلم مدیر مسئول نشریه گلستانیت منتشر شد؛ شش های گرگان درحال نابودی

  روستای زیارت با عرض جغرافیایی 41/36 و طول جغرافیایی 26/54 و ارتفاع 930متر از سطح دریا در هفت کیلومتری جنوب ناهار خوران گرگان واقع شده که توسط یک جاده جنگلی بسیار زیبا به ناهارخوران متصل شده است. زیارت از ییلاق های معروف شمال و از مکانهای دیدنی استان گلستان است و به لحاظ حیاتهای تو در تو و رنگ دیوارخانه ها و قدمت آن جزو ۲۰ روستای برتر گردشگری ایران است.
  1395/10/11 10:24

  با همکاری بیش از ده نشریه از نشریات پاتوق نشریات دانشجویی "ویژه نامه بیداری" منتشر خواهد شد

  با همکاری بیش از ده نشریه از نشریات پاتوق نشریات دانشجویی "ویژه نامه بیداری" منتشر خواهد شد.
  1395/10/7 16:15

  به قلم محمد رضا شریفی در نشریه عهد دانشگاه شیراز منشر شد؛ "شکست کودتا"

  بی گمان وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 را می توان از بزنگاه های خطیرجمهوری اسلامی به شمار آورد. از همین حیث رواست که جستاری دقیق وعمیق پیرامون انجام شود. در این نوشتار گریزی کوتاه به ریشه ها و عوامل شکل گیری این فتنه زده شده است، امید است بتوان گوشه ای از حقایق را برای مخاطب روشن نمود.
  1395/10/6 14:29

  به قلم سردبیر نشریه انعکاس دانشگاه گلستان منتشر شد؛ رویای ناتمام حلب

  حلب این روزها بجای تروریست ها ،توریست میپذیرد و صدای گریه های شوق آمیز مادرانی بگوش میرسد که از وصال فرزندان مجاهد خود شادمان اند.در میان این شور و هیجان سکوت سنگین رسانه های جهانی بچشم میخورد.
  1395/10/4 14:00

  به قلم احمد ذوالفقاری؛

  نشریه خیمه منتشر کرد؛ چرا دولت به کنسرت نیاز دارد؟

  با گذشت بیش از سه سال و نیم از عمر دولت یازدهم مطمئنا بهتر می توان عملکرد دکتر روحانی و کابینه اش را مورد تحلیل و واکاوی قرار داد. بدون آنکه به بی سوادی یا دلواپسی و یا سایر توهین ها حواله داده شود. در حالی که در ماه های پیش از این هر زمان که قلمی از سوی رسانه ها یا افراد به نقد از عملکرد دولت به حرکت در می آمد از سوی خودِ دولتی ها و طرفدارانش متهم به افراطی گری میشد که «چه می گویید شما در حالی که مذاکرات در حال برگزاری است و قرار است گشایش های بزرگی بعد از مذاکرات در کشور اتفاق بیافتد»
  1395/10/1 14:21

  به قلم مهدی حسن‌زاده؛

  نشریه تب و تاب منتشر کرد؛ اِقتصادِ مُقاوِمَتی بِه سَبکِ تَدبیر وَ اُمید

  بسیاری کارشناسان شاخص، محور اصلی برای برون‌رفت از وضعیت فعلی اقتصاد کشور را مدل اقتصاد مقاومتی می‌دانند، البته بهتر است نگاهی بیندازیم به تعاریف و مفاهیم اقتصاد مقاومتی: اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص و حوزه فشار و متعاقبا تلاش بر کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیر‌ها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین تهدید‌هایی به فرصت.
  1395/9/30 16:21

  به قلم مالک علوی تبار

  نشریه برید منتشر کرد؛اکنون بجای سیب و گلابی خرمای برجام را بخورید

  نشریه برید در آخرین شماره خود مطلبی تحت عنوان "اکنون بجای سیب و گلابی خرمای برجام را بخورید" را منتشر کرد در قسمتی از این مطلب اظهار داشت: بهتر بود بعضی دلدادگان برجام ،علاوه بر سیب و گلابی،خرمای برجام را هم میخوردند تا بتوانند طعم تلخ اعتماد به امریکا را کمی مزمزه کنند.
  1395/9/24 12:28
131